پیام تسلیت ریاست بیمارستان در پی آسمانی شدن مدافع سلامت این شهرستان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۱۰:۱۵ | تعداد بازدید: 202

رئیس بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی در پیامی عروج آسمانی دکتر مهرداد حیدری از مدافعان سلامت این شهرستان را تسلیت گفت.

در متن پیام دکتر حسین عزیزی آمده است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

شهادت شهید مدافع سلامت دکتر خوش قلب و فداکار بیمارستان نهم دی "دکتر مهرداد حیدری" که در راه خدمت به مردم شریف شهرستان تربت حیدریه و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت گردید، این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.                                                                
بی شک از دست دادن این عزیزان که با تخصص خود می توانند جان بسیاری از انسانها را نجات دهند بسیار باعث تاثر و تاسف است و جامعه و مردم از بودن آنها و از خدمات ارزشمندشان محروم خواهند شد.                                                              .
امیدوارم که با رعایت موارد بهداشتی توسط مردم و جدی گرفتن این ویروس دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به خصوص همکاران حوزه سلامت نباشیم.                                                                            
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز سفر کرده را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ پزشکی ، همکاران وی در بیمارستان ، مردم شریف استان و شهر تربت حیدریه و تمامی کارکنان حوزه سلامت، تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.