همزمان با ولادت حضرت زینب (س) صورت گرفت:

دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژۀ شهرستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با پرستاران

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ۲۰:۳۴ | تعداد بازدید: 54

معاون استاندار و فرماندار ویژۀ شهرستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به‌همراه معاونین و مدیران، فرماندهان نظامی، مسئولین ادارات و خیرین سلامت با پرستاران بخش‌های مختلف درمانی و مراکز بهداشتی دیدار و فرا رسیدن خجسته میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفتند.
مهندس علی‌اکبر کی‌پور معاون استاندار و فرماندار ویژۀ شهرستان تربت حیدریه در حاشیۀ این بازدیدها با بیان این‌که پرستاران مظهر عطوفت و مهربانی هستند که با لباس‌هایی سفید مانند فرشتگان هرآنچه را در توان دارند برای بهبود حال بیماران در طبقِ ‌اخلاص می‌گذارند، اظهار داشت: مهربانی، ایثار، فداکاری، خستگی‌ناپذیری، خوش‌رویی و عطوفت تنها بخشی از ویژگی‌های پرستاران است که شبانه‌روز در کنار بیماران حضور دارند.
دکتر زهرا نیک‌فرجام رئیس بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: پرستاران از موثرترین نیروها در ارتقاء سلامت هستند و فعالیت‌های آن‌ها در تامین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه نقشی حیاتی دارد، به طوری‌که همواره به عنوان بازوی پر توان حوزه درمان می باشند.
گفتنی‌است، مسئولین از بخش‌های مختلف بیمارستان‌ آموزشی درمانی نهم دی، بازدید و با اهداء گل، هدیه از پرستاران این مراکز تقدیر کردند.

سر تیتر خبر
همزمان با ولادت حضرت زینب (س) صورت گرفت: